• Tandemové seskoky

  • Výběr z 16 letišt v ČR

  • Dárkové certifikáty

  • Slevy pro skupiny

  • Profesionální instruktoři

  • Dlouholeté zkušenosti

Předsezonní sleva

tandemový seskok jen za 4500,-

3990,-

OBJEDNAT

Získejte
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

OBJEDNAT

Úvodní strana > Tandemový seskok >

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Nevíte si rady s dárkem? Mají Vaši blízcí narozeniny a chcete je opravdu překvapit?

Darujte jim dárkový certifikát v podobě tandemového seskoku!

Obdarovaní tak od Vás dostanou nezapomenutelný zážitek na celý život. Jen si představte jejich reakci při zjištění, co od Vás dostali. Možná tím splníte jejich celoživotní sen...

Dárkový certifikát

Objednat seskok

Časté dotazy:

Kolik dárkový certifikát stojí?

Cena dárkového certifikátu je 4200,-. Nyní Vám rádi na vybraných letištích nabídneme NOVOROČNÍ SLEVU - 3990,- !!! (na vybraných letištích).  K certifikátu doporučujeme přikoupit profesionální videozáznam seskoku společně s fotografiemi za cenu od 1900,-. (Více informací v ceníku)

Jak si mohu certifikát objednat?

  1. vyplňte objednávkový formulář. Co nejdříve od nás dostanete odpověď
  2. zavolejte nám kdykoliv na infolinku 777 062 699 nebo 777 33 22 00
  3. zašlete poptávku na info@tandemove-seskoky.cz . My Vám obratem odpovíme

Jakým způsobem od Vás certifikát získám a jak zaplatím?

  1. osobně - certifikát si můžete po domluvě vyzvednout v našem sídle Odyssey Group, s.r.o., Svornsoti 30, Praha 5, 150 00.
  2. poštou - certifikát Vám zašleme Českou poštou společně s fakturou, platíte až po převzetí. Další možností je zaslání na dobírku.

Nevím, kdy si obdarovaný bude chtít skočit

Dárkový certifikát je FLEXIBILNÍ. Při koupi certifikátu není třeba předem stanovit konkrétní termín seskoku. Certifikát má platnost 1 rok a je přenosný.

Jak si domluví obdarovaný termín seskoku?

Až se obdarovaný rozhodne kdy by chtěl využít svůj dárek, ať nás kontaktuje (kontakt je uveden na certifikátu). My už se poté s obdarovaným dohodneme na termínu, který mu bude vyhovovat. Certifikát tedy lze koupit nyní a využít třeba až za půl roku. Je dobré domluvit se minimálně 2 týdny před seskokem.

Lze seskok zdokumentovat?

K certifikátu nabízíme, přímo doporučujeme:) natočení celého seskoku. Profesionální vzdušný kameraman natočí vše od přípravy před seskokem, nástupu do letadla, 20min letu do výšky 4000m, výskoku a z bezprostřední blízkosti natočí i volný pád, otevření padáku a přistání. Během krátké doby po seskoku předáme ozvučené, profesionálně upravený video záznam i s fotografiemi. Obdarovaný se tak okamžitě bude moci s Vámi podělit o jeho zážitek.

Více dotazů k dárkovým certifikátům najdete zde.