• Tandemové seskoky

  • Výběr z 16 letišt v ČR

  • Dárkové certifikáty

  • Slevy pro skupiny

  • Profesionální instruktoři

  • Dlouholeté zkušenosti

Sezónní sleva

tandemový seskok jen za 4500,-

3990,-

OBJEDNAT

Získejte
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

OBJEDNAT

Tandemové seskoky - Kunovice

 

Kde nás najdete?

Z Veselí nad Moravou vjeďte do Kunovic. Po 200m odbočíte na první odbočce vlevo šipka na firmu Evektor. Za železničním přejezdem opět vlevo. Dojedete ke křižovatkovému zrcadlu. Odbočíte doprava. Projedete bránou AEROKLUBU do zákaz vjezdu, kam jako zákazníci můžete.

Cestou od Uherského Hradiště (od Brna) projedete směrem na Hodonín, Břeclav. Vjedete do obce Kunovice. Přijedete na světelnou křižovatku u kostela. Křižovatku projedete rovně ukazatel AEROCLUB na Hodonín, Břeclav (Ne doprava směr letiště!). Za světelnou křižovatkou po 300m na druhé odbočce vpravo u autobusové zastávky, šipka doprava na firmu Evektor.

GPS souřadnice: 49°01'46"N 17°26'23"E

Tandemové seskoky - Kunovice

Objednat seskok

Termíny 2024

Tandemové seskoky v Kunovicích  jsou naplánovány v následujících termínech:

MĚSÍC DEN
květen                      

18. - 19.              

červenec                20. - 21.
srpen 31.8.
září 1.9.

 

Pokud vám nebudou vyhovovat termíny seskoků v Kunovicích, nejbližší letiště na Moravě je Prostějov, kde se skáče každý víkend od dubna do října.

Sezóna 2023 vyšla skvěle a věříme, že i rok 2024 pro Vás bude plný zážitků. Pro objednání termínu je dobré nás kontaktovat minimálně 14 dnů předem.

Pokud již máte zarezervovaný termín seskoku, buďte prosím dochvilní a přijeďte na letiště jak je domluveno. V případě nepřízně počasí (déšť, nízká oblačnost, silný vítr) Vás budeme informovat co nejdříve. Pokud vás nebudeme kontaktovat předem, přijeďte prosím v termín, který jsme si domluvili. V případě neuskutečnění seskoků díky špatnému počasí se s vámi dohodneme na novém termínu tak, aby vám to vyhovovalo.

Počasí

Předpovědi je třeba brát s rezervou a nelze se na ně spoléhat.