• Tandemové seskoky

  • Výběr z 16 letišt v ČR

  • Dárkové certifikáty

  • Slevy pro skupiny

  • Profesionální instruktoři

  • Dlouholeté zkušenosti

Sezónní sleva

tandemový seskok jen za 4500,-

3990,-

OBJEDNAT

Získejte
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

OBJEDNAT

letadilko

AKTUÁLNÍ INFORMACE

adresa

TANDEMOVÉ SESKOKY - ten nejlepší DÁREK

TANDEMOVÉ SESKOKY - ten nejlepší DÁREK

Nevíte si rady s dárkemDarujte dárkový certifikát v podobě tandemového seskoku! Věnujete tím nejenom dávku adrenalinu, ale i nezapomenutelný zážitek na celý život. Dárkový certifikát na tandemový seskok s platností na 1 rok můžete mít ještě dnesDatum a místo seskoku si s námi obdarovaný může dohodnout až před seskokem

Objednat seskok

NOVINKA V ČR - TANDEMOVÉ LETY NA MOTOROVÉ TŘÍKOLCE

NOVINKA V ČR - TANDEMOVÉ LETY NA MOTOROVÉ TŘÍKOLCE

Zažijte maximální pocit volnosti a vyzkoušejte jaké to je vznášet se volně nad krajinou. Formou bezpečného seznamovacího letu na motorové padákové tříkolce získáte zážitek, na který nikdy nezapomenete! Tandemový let můžete též věnovat formou dárkového certifikátu. Více informací najdete zde

NOVĚ - pro velký zájem se tandemové seskoky provozovují pravidelně i na letištích v Hradci Králové a Jihlavě, nyní nově i v TÁBOŘE !!!

NOVĚ se tandemové seskoky provozovují pravidelně i na letištích v Hradci Králové, Jihlavě a TÁBOŘE !!!

Nově Vám nabízíme tandemové seskoky v TábořeHradci Králové a Jihlavě, obnovíme i seskoky v Českých Budějovicích.  Při stoupání letadlem do výšky 4000m se budete moci kochat pohledem na zámek Hluboká, uvidíte vrcholky Orlických hor a Krkonoš nebo Vysočinu. Nenechte si ujít let s dechberoucími pohledy na krajinu pod Vámi a přijeďte si s námi skočit! 

Skoky padákem v Mostě!

Skoky padákem v Mostě!

Exkluzivně spolupracujeme s letištěm v Mostě, kde Vám nyní, jako na jediném letišti v Severních Čechách, můžeme nabídnout tandemové seskoky. Nové letadlo PAC - 750, které bylo speciálně zkonstruované pro parašutisty a dovezeno z Nového Zélandu Vás zde může vynést až do výšky 4200m, což na jiném letišti v ČR nezažijete!

Tandemové seskoky + 16 letišť v České Republice!

Tandemové seskoky + 16 letišť v České Republice!

Vychutnejte si zcela v pohodě volný pád i let s padákem nad krajinou. Pomocí speciálního padákového systému pro 2 lze v současnosti provést tandemový seskok z letounu z výšky 4000m bezpečněji než kdykoliv před tím. Splňte si své dlouholeté přání, věnujte tandemový seskok jako dárek nebo pozvěte na tandemový seskok celou firmu v rámci školení. Zprostředkujeme vám tandemový seskok na více jak 10 letištích po celé České Republice každý víkend od dubna až do listopadu! Slevy pro skupiny.

Světový rekord - stále nepřekonán

Světový rekord - stále nepřekonán

Dne 5.7.2008 proběhl na Strakonickém letišti úspěšný pokus o překonání světového rekordu v maximálním počtu seskoků za 1 den. Začalo se skákat ráno po východu slunce v 5:05 a skončilo se západem ve 21:10. Parašutisté Martin Gabla, Radim Bednář a Petr Chládek tak provedli během 16 hodin každý 53 seskoků a to včetně balení jejich padáků. Rekord je též unikátní v tom, že se jednalo o sportovní seskoky na přesnost přistání.

Fotografie z akce

Výcviky v parašutismu - též jako DÁRKOVÝ POUKAZ

Výcviky v parašutismu - též jako DÁRKOVÝ POUKAZ

Jednodenní kurs zakončený jedním až třemi samostatnými seskoky z výšky 1200 m na padáku typu křídlo s automatickým otevřením. Skvělý způsob jak se nezávazně seznámit s parašutismem. Kurz je určen pro úplné začátečníky.

Kurs zrychleného volného pádu - AFF. Nejmodernější metoda, jak se stát sportovním parašutistou.

Kurzy parašutismu

Kdy a kde?

Kdy a kde?

Tandemové seskoky se provozují od dubna do listopadu každý víkend i během všedních dnů. Po dohodě lze seskoky zorganizovat i v jiných místech v Čechách i na Moravě.

Seznam letišť

Protože nás skákání baví, připravili jsme pro Vás

Protože nás skákání baví, připravili jsme pro Vás

letadilko

PROČ VYUŽÍT NAŠE SLUŽBY?

  • Spolupracujeme s nejzkušenějšími instruktory s nejvíce seskoky v ČR
  • Tandemoví piloti, se kterými spolupracujeme, byli vůbec první v republice, kteří získali oprávnění provádět tandemové seskoky. 
  • Všichni tandemoví piloti vlastní českou parašutistickou licenci vydanou Aeroklubu České republiky, většina z nich dokonce licenci americké parašutistické asociace USPA nebo licenci australské parašutistické asociace APF
  • Instruktoři a trenéři, s kterými spolupracujeme, mají dlouholeté zkušenosti jak s přípravou absolutních začátečníků tak i národního reprezentačního teamu v parašutismu.

Více informací o nás

adresa

Zobrazit více ohlasů