• Tandemové seskoky

  • Výběr z 16 letišt v ČR

  • Dárkové certifikáty

  • Slevy pro skupiny

  • Profesionální instruktoři

  • Dlouholeté zkušenosti

Sezónní sleva

tandemový seskok jen za 4500,-

3990,-

OBJEDNAT

Získejte
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

OBJEDNAT

Úvodní strana > Kurzy parašutismu >

Základní kurz parašutismu

Základní výcvik parašutismu

Základní výcvik je určen pro ty, kteří ještě neokusili ten báječný pocit vznášet se mezi nebem a zemí a chtějí sami provést 1 až 3 seskoky na padáku. Je to nejčastější způsob jak začít s parašutismem. Tento výcvik je určen pro naprosté začátečníky, kteří chtějí sami vyskočit z letadla a létat na padáku, který sami řídí. Základní výcvik je rovněž určen pro ty, kteří již mají nějaký ten seskok za sebou, ale před dlouhou dobou, nebo svůj předchozí seskok absolvovali na kulatém padáku. Na základní výcviky se používají padáky typu  KŘÍDLO. Každý padák je vybaven bezpečnostním systémem, který v případě nouze sám otevře záložní padák.

  • Pro základní výcvik v parašutismu máme pro Vás připraveny též DÁRKOVÉ CERTIFIKÁTY

Objednat výcvik

Průběh základního výcviku

Výcviku se účastní minimálně 5 studentů až po velké skupiny (přihlásit se mohou i jednotlivci). Výcvik zpravidla probíhá ve 2 dnech a skládá se z výkladu teorie, praktických nácviků všech úkonů při seskoku a samotných seskoků. Výcvik zahrnuje samostudium z materiálů, které vám budou předem zaslány. Skáče se z výšky  1.200 - 1.500m na padácích typu křídlo s automatickým otevřením. Používány jsou výhradně nejmodernější soupravy typu STUDENT (křídlo) v tandemovém uspořádání (hlavní i záložní padák je na zádech) společně s bezpečnostním přístrojem. Seskoky se zpravidla provádí z letounu AN-2. Po absolvování výcviku obdržíte certifikát – doklad o absolvování seskoku(ů). Pokud Vám znalosti a zážitky ze základního výcviku budou málo, rádi Vám nabídneme možnost pokračovacích kurzů parašutismu. Video z výcviku ve Strakonicích

 Podmínky přijetí do výcviku

  • dovršených 15 let (do 18let je nutný písemný souhlas obou rodičů)  
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti od praktického lékaře

Ceník

První seskok + teorie 3500,-
První seskok + teorie (5 a více zájemců) 3300,-
Každý další seskok 1200,-

Kalendář základního výcviku v parašutismu

Termíny základních výcviků probíhají každý druhý víkend od května do září. Pro informace o konkrétních termínech nás prosím kontaktujte.

Základní výcvik v parašutismu probíhá na letišti v Kolíně. Pro skupiny od 5 zájemců můžeme též vypsat termín dle Vašich přání. 

Před každým termínem je povinná teoretická výuka, která probíhá v Praze 4 - Nusle, Dolní 12 (tramvaj: č.11, stanice Pod Jezerkou, autobusy: 188,124,139,182 stanice Kloboučnická) Termín teoretické výuky je vždy v pátek od 9 - 17 hod.

mapa Dolní 12, Praha 4

mapa Dolní 12, Praha 4

mapa letiště Kolín

mapa letiště Kolín s vymezením přistávání pro základní výcvik

Objednat výcvik